Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się.

Autoalarmy
Alarm GSM, to bezpieczeństwo oraz szereg przydatnych funkcji.


W przypadku ochrony samochodu najważniejszą rzeczą jest natychmiastowe powiadomienie kierowcy o próbie kradzieży pojazdu. Informacja ta powinna być dokładna, system zabezpieczający powinien określić, w jaki sposób włamywacz narusza pojazd (zbicie szyby, otwarcie drzwi, zmiana położenia podczas odholowania).

Stosując rozwiązania Jablotron, użytkownik w razie potrzeby otrzyma informację za pomocą wiadomości SMS o zaistniałym zdarzeniu. System nadzoruje też podstawowe układy samochodu poprzez kontrolę poziomu energii w akumulatorze, ale także informując o odholowaniu pojazdu przez służby porządkowe, a jeśli kierowca zapomni zamknąć drzwi system automatycznie mu o tym przypomni. 

Auto alarm Jablotron

 

 

 

 

Ochrona 24h na dobę     Lokalizacja pojazdu   
Autolalarm Jablotron

 W przypadku włamania, próby odholowania, odłączenia akumulatora lub innego problemu alarm samochodowy natychmiast informuje o tym telefonicznie oraz poprzez SMS. 

  Autolalarm Jablotron

Odbiornik GPS podczas jazdy monitoruje i zapisuje w pamięci dokładną pozycje pojazdu. W każdej chwili można zobaczyć na mapie, gdzie znajduje się pojazd. Dane mogą służyć do odnalezienia skradzionego pojazdu lub prowadzenia firmowej ewidencji przebiegu pojazdu.

 

 

 

AutoAlarm

Sortuj wg: ▲ Nazwa produktu | Cena
Athos CA-1802 Autoalarm Athos CA-1802 Autoalarm

Producent: Jablotron

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl