Logowanie

Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się.

CU-07_monitoring_pojazdów

MONITOROWANIE POJAZDÓW

Dzięki urządzeniu AUTO-TROPICIEL CU-07 każda z firm może sobie pozwolić na korzystanie z zaawansowanego i przyjaznego systemu monitorowania pojazdów. Dzięki CU-07 prowadzenie firmy, a w szczególności związane z nią zarządzanie autami służbowymi stanie się prostsze, bardziej efektywne, a w konsekwencji korzystnie przełoży się na wydajność pracy.

Instalacja urządzenia CU-07 zapewnia szereg zaawansowanych funkcjonalności:

 • śledzenie trasy pojazdu w czasie rzeczywistym
 • gromadzenie wszystkich danych dot. podróży na serwerze Jablotron
 • możliwość przetwarzania danych zgromadzonych na serwerze
 • elektroniczna książka pojazdu: kompleksowe informacje dotyczące tras, ewidencja czasu pracy kierowców, statystyki dot. zużycia paliwa i prędkości

Funkcjonalność CU-07 gwarantuje:

 • przekazanie dokładnej informacji o czasie przyjazdu pracowników
 • tworzenie precyzyjnych i optymalnych harmonogramów wykorzystania pojazdów w firmie
 • pełne bezpieczeństwo i ochronę mienia firmy.

 

Monitoring

Oszczędność i redukcja kosztów w firmie

Koszt takiego nadzoru nad służbowymi autami jest bardzo mały. Oszczędność 1 litra paliwa dziennie wystarczy na jego pokrycie. Każdy następny litr zaoszczędzonego paliwa, to bezpośrednie ograniczenie kosztów ponoszonych przez firmę.

 CU-07_monitoring_pojazdów5

CU-07 ZAAWANSOWANE URZĄDZENIE MONITORUJĄCE POJAZD

CU-07 to urządzenie, które wykorzystując odbiornik GPS monitoruje w czasie rzeczywistym lokalizację samochodu, motocykla lub ciężarówki, a następnie transmituje dane do portalu internetowego poprzez sieć GSM. 

 CU-07_monitoring_pojazdu

ELEKTRONICZNA KSIĄŻKA POJAZDU na www.jablonet.net

Książka Pojazdu - dostępna zdalnie przez Internet z każdego miejsca, w którym się znajdujesz. Elektroniczna książka zawiera wszystkie informacje dotyczące floty pojazdów, które są  w niej zapisane. Rozpoczęcie pracy z książką należy zacząć od wprowadzenia faktycznego stanu licznika pojazdu, do którego przypisane jest urządzenie CU-07. Zaleca się również zatankowanie samochodu do pełnego poziomu zbiornika, w celu umożliwienia poprawnego przeliczania ilości spalanego paliwa. 

Książka pojazdu umożliwia zarządzanie wszystkimi pojazdami w firmie. Dane o wszystkich zdarzeniach są przechowywane w pamięci i w każdej chwili można do nich wrócić i wydrukować. Dla ułatwienia informacje są podzielone według dat, pojazdów, kierowców i przebytych tras. Kiedy klikniemy na jeden z pojazdów otworzy nam się strona z książką jazd. Umożliwia to dokładne śledzenie tras, jakie przejechał dany pojazd. Dodatkowo można zobaczyć na mapie, dokładnie w jakim miejscu pojazd był i w jakim znajduje się w bieżącym momencie.

CU-07_monitorowanie_pojazdów-3

 
PEŁNA INFORMACJA DOTYCZĄCA HISTORII PODRÓŻY:
 • dokładna informacja dot. przebiegu trasy
 • wskaźnik przejechanych kilometrów
 • ilość zatankowanego paliwa
 • licznik średniego spalania

 

 

CU-07_monitorowanie pojazdu 

AUTO NA MAPIE - ZDALNE ŚLEDZENIE TRASY POJAZDU

Podgląd mapy na serwerze umożliwia prześledzenie trasy pojazdu i sprawdzenie z jaką prędkością dany pojazd się poruszał. Pomocą do określenia prędkości są kolory na trasie przejazdu. Dodatkowo odcień danego koloru informuje o wzroście prędkości.

 

CU-07_moitoring_pojazdu6

 

CONTROLLING FLOTY

Na serwerze dostępna jest również zakładka "Wszystko" - Przegląd roczny, która umożliwia globalne, łączne sprawdzenie floty pod kątem ilości zużytego paliwa, przejechanych kilometrów oraz poniesionych kosztów.

CU-07_monitorowanie_pojazdu

 

EWIDENCJA AUT I KIEROWCÓW FLOTY

W tej zakładce widoczne są wszystkie pojazdy floty, wszystkie dane są w pełni edytowalne co umożliwia zdalne zarządzanie pojazdami oraz kierowcami przydzielonymi do poszczególnych pojazdów. Możliwe jest również dodawanie kolejnych kierowców.

CU-07_monitoring_pojazdu8

 

CU-07_auto_tropiciel

To wszystko co spełnia podane kryteria.

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Click Shop | Hosting home.pl